Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych wibratorów dla par

Życie intymne stanowi bardzo ważny element naszej codzienności. Pomaga zbliżyć się do siebie partnerom, a także rozładować napięcie i stres. Z czasem jednak namiętność i pożądanie w związku może zacząć przygasać, a zbliżenia staną się rutyną, sprawiając, że odechce nam się miłosnych igraszek. To z kolei może prowadzić do dużo poważniejszych problemów w związku i niepotrzebnych spięć. Na szczęście istnieją proste sposoby na skuteczne urozmaicenie wspólnego życia seksualnego – rozmaite gadżety do łóżka. Wśród zabawek erotycznych rosnącą popularnością cieszą się ostatnio specjalne wibratory dla par – zaprojekotwane w taki sposób, aby dawać przyjemność obu stronom. W poniższym rankingu zamieściliśmy kilka wyjątkowych produktów tego typu, które odznaczają się absolutnie wyjątkowym designem i wieloma możliwościami. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych wibratorów dla par.

5. Dorcel Perfect Lover - wibrator dla par (czarny)

Naszą listę otwiera produkt francuskiej marki Marc Dorcel. Model Docel Perfect Lover to wspaniały wibrator dla par, który sprawdzi się zarówno w czasie gry wstępnej, jak i podczas samego stosunku. Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów jest całkowicie bezpieczny w użyciu, trwały i przede wszystkim – bardzo przyjemny w dotyku. W urządzeniu zainstalowane są dwa silniczki, które pracując razem, generują przyjemne wibracje potęgujące doznania. Sterowanie poziomem natężenia wibracji oraz ich rytmem, a także włączenie i wyłącznie urządzenia odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu bezprzewodowego pilota. Czas ładowania wynosi 60 minut (ładowanie odbywa się za pomocą portu USB).

4. SATISFYER PARTNER MULTIFUN 2 Endless Joy - wibrator dla par (czarny)

Zaraz za podium ulokowany jest produkt niemieckiego producenta Satisfyer, który cieszy się wielkim uznaniem wśród swoich klientów. Model Partner Multifun Endless Joy 2 wyróżnia się wśród innych dostępnych produktów tego typu na rynku swoim kształtem i konstrukcją. Ze względu na unikalną budowę, wibrator może być użytkowany na wiele różnych sposobów. Nawet nazwa tego gadżetu wskazuje, że ma on wiele funkcji, a zabawa z nim może trwać w nieskończoność. Wibrator wykonany z tworzyw sztucznych pokryty medycznym silikonem bez ftalanów jest całkowicie bezpieczny dla ciała. Do tego urządzenie wyposażono w 10 różnych programów wibrowania dla zwiększenia waszej przyjemności z łóżkowych igraszek. Ma wbudowany akumulator litowo-jonowy, którego ładowanie odbywa się z użyciem USB. Urządzenie jest też wodoodporne, dzięki czemu można z niego korzystać np. pod prysznicem.

3. SATISFYER PARTNER MULTIFUN 3 Endless Fun - wibrator dla par (granatowy)

Brązowy medal w naszym zestawieniu wędruje do kolejnego produktu marki Satisfyer. Tym razem jest to jednak model PARTNER MULTIFUN3 ENDLESS FUN. Od produktu wymienionego na czwartym miejscu odróżnia go przede wszystkim konstrukcja. Ma nieco inną formę, jednak wciąż jest on zaprojektowany tak, aby dawać maksimum przyjemności osobom, które będą go używać. Jak każdy produkt tego producenta wykonany został z bardzo wysokiej klasy materiałów, w tym z silikonu bez ftalanów i do tego jest bardzo funkcjonalny – ma dwie końcówki, dla których programy wibracji wybierane są osobno.

2. Satisfyer Partner Plus Remote - wibrator dla par (fioletowy)

W rankingu wibratorów dla par drugie miejsce należy do modelu Partner Plus Remote w kolorze fioletowym. To również wyrób marki Satisfyer, która całkowicie zdominowała to zestawienie. Ten konkretny model zbliżony jest konstrukcją do produktu z miejsca piątego, jednak ma od niego więcej funkcji, co bezpośrednio przekłada się na większe możliwości. Tak jak wiele innych produktów z katalogu marki – ten również jest wodoodporny. Ważne jest też to, że sterowanie wibracjami odbywa się bezprzewodowo – za pomocą specjalnego pilota.

1. Satisfyer Double Love - wibrator z aplikacją dla par (biały)

Złoty medal w naszym zestawieniu najlepszych wibratorów dla par otrzymuje Satisfyer Double Love – wyjątkowy wibrator, który został zaprojektowany tak, aby dostarczać maksimum przyjemności. To urządzenie łączy się ze specjalną aplikacją na telefony i to właśnie za jej pomocą można z niego korzystać. Gadżet wyposażony jest w wiele różnych funkcji, które wyniosą poziomy rozkoszy na sam szczyt. Wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, ze wbudowanym akumulatorem doskonale sprawdza się w łóżku…i nie tylko.

Ranking wibratorów dla par - najpopularniejsze produkty na rynku

Sami doskonale wiemy, że rynek gadżetów erotycznych w Polsce (i nie tylko) jest wręcz ogromny. Nie jest to żadnym zaskoczeniem – uwielbiamy urozmaicenia w różnych dziedzinach życia – także tych seksualnych. Szukamy rozwiązań, które mogą sprawić, że będziemy odczuwali więcej, mocniej i lepiej, a także odkryjemy zupełnie nowe pokłady przyjemności. Jeżeli właśnie tego oczekujecie w zbliżeniach ze swoimi drugimi połówkami, to poniższe gadżety, czyli najlepsze wibratory dla par, które możecie aktualnie kupić, dadzą wam rozkosz, o której nawet nie śniliście. Poznajcie te wyjątkowe produkty i wybierzcie ten, który najbardziej odpowiada waszym potrzebom.