Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych zegarków męskich Zeppelin

Nie ma wielu produktów, które w tak doskonały sposób łączą styl z użytecznością, jak zegarki. Są symbolem elegancji i nieraz także prestiżu, a przy tym spełniają swoją podstawową funkcję, którą jest pokazywanie aktualnego czasu. Marką, która zasługuje na szczególne uznanie jest Zeppelin – przedsiębiorstwo założone stosunkowo niedawno, zapewnia urządzenia nieodbiegające jakością od propozycji znacznie starszych i bardziej doświadczonych firm.

5. Zegarek ZEPPELIN NEW CAPTAIN’S LINE 8662-2

Nasz ranking zegarków Zeppelin otwiera bardzo interesujący egzemplarz, który ze względu na klasyczny wygląd jest uniwersalnym wyborem. Będzie więc świetnie wyglądać podczas oficjalnych uroczystości, a także w ramach codziennego użytkowania. Czarna tarcza komponuje się świetnie z czarnym paskiem. Godziny są zaznaczone cyframi, a ciekawym urozmaiceniem jest obecność dodatkowych tarcz. W tym przypadku zastosowano precyzyjny mechanizm z automatycznym naciągiem sprężyny, dzięki czemu “nakręca” się on podczas regularnego noszenia. Interesującym wyróżnikiem jest także przezroczysty dekiel, umożliwiający zobaczenie pracy wspomnianego mechanizmu bez konieczności otwierania. Tarcza jest chroniona szkłem mineralnym utwardzanym, które jest znacznie lepszym rozwiązaniem od równie często stosowanego szkła hesalitowego, niestety podatnego na zarysowania.

4. Zegarek Zeppelin LZ 126 Los Angeles 7614-4

Czasomierz, który od razu przyciąga uwagę. Charakterystycznym elementem tego modelu jest tłoczenie z logo marki na brązowym, skórzanym pasku, a także przepięknie prezentująca się tarcza o szmaragdowym kolorze. Warto wspomnieć, że ten zegarek Zeppelin jest wyposażony w chronograf, czyli dokładny stoper, dzięki czemu jest dobrą propozycją dla sportowców. Koperta została wykonana z antyalergicznej stali 316L. Jest dobrym pomysłem na prezent, ponieważ posiada konkurencyjną cenę i bardzo precyzyjny mechanizm kwarcowy (na baterię). Jest również pakowany w eleganckie pudełko z estetycznie wyeksponowanym logotypem marki. Kolejnym aspektem tego czasomierza jest tachometr, który umożliwia mierzenie prędkości.

3. Zegarek ZEPPELIN NEW CAPTAIN’S LINE 8662-5

Podium otwiera niniejszy zegarek Zeppelin, który podobnie jak pierwszy z tego zestawienia, jest wyborem uniwersalnym, dlatego można go używać niezależnie od okazji, cały czas ciesząc się świetną precyzją chodu i ponadczasowym stylem. Cyfry arabskie zostały użyte do oznaczenia godzin na tarczy zegarka, co nadaje jej wyjątkową czytelność i nadają zegarkowi klasyczny charakter. Warto wspomnieć, że za sukcesem tego modelu stoi bardzo dobry mechanizm automatyczny, co oznacza, że zegarek jest zasilany ruchem nadgarstka użytkownika (za sprawą rotora – specjalnego wahadła wewnątrz urządzenia). Tarcza w jasnym kolorze jeszcze bardziej zwiększa czytelność, a brązowy pasek skórzany świetnie dopełnia całość projektu. W tym przypadku także zastosowano szkło mineralne utwardzane, które jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku.

2. Zegarek ZEPPELIN 100 JAHRE 8670M-4_SET

Drugie miejsce na podium naszego rankingu zegarków Zeppelin zajmuje model 100 Jahre, który zgodnie ze swoją nazwą nawiązuje do czasomierzy produkowanych na początku ubiegłego wieku, mimo że marka sama w sobie jeszcze nie istniała, jednak implementuje tamtejsze wzornictwo, co idealnie widać po tarczy i kształcie koperty tego egzemplarza. Przejawem nowoczesności jest jednak obecność mechanizmu kwarcowego oraz fluorescencyjnych oznaczeń na wskazówkach, ułatwiających sprawdzenie aktualnej godziny w ciemności. Ponadto omawiany czasomierz posiada funkcję alarmu (budzika). Co więcej, w komplecie znajduje się dodatkowy pasek, który można stosować wymiennie ze standardowo montowaną bransoletą. Jasna tarcza jest bardzo czytelna i dodatkowo wyposażona w pomniejsze tarcze chronografu i datownik. Warto wspomnieć, że model należy do serii limitowanej. Koperta została wykonana z antyalergicznej stali nierdzewnej w srebrnym kolorze.

1. Zegarek ZEPPELIN 100 JAHRE 7686-4_SET

To bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie różnorodność. Największym wyróżnikiem tego zegarka Zeppelin jest obecność dodatkowej bransolety w zestawie, którą można w prosty sposób wymienić załączonym do kompletu narzędziem. Standardowo bowiem czasomierz ma zamontowany brązowy pasek skórzany. Warto wspomnieć, że w tym przypadku zastosowano bardzo dobry mechanizm kwarcowy. Tarcza posiada tradycyjny wygląd. Znajdują się do niej eleganckie wskazówki i dodatkowe tarcze wraz z datownikiem, dzięki czemu model zyskuje na funkcjonalności, jak i wyglądzie. Wspomniana tarcza ma ciemnozieloną barwę, która ciekawie kontrastuje ze srebrną kopertą. Warto dodać, że zegarek wyposażono w tachymetr, który służy do pomiaru prędkości, dlatego może być ciekawą propozycją dla osób uprawiających sport. To idealna propozycja dla osób szukających eleganckiego upominku dla bliskiej osoby. Postarzane wzornictwo, tradycja zegarmistrzowska oraz nowoczesne rozwiązania w jednym!

Ranking najlepszych zegarków męskich Zeppelin - podsumowanie

Na szczególną uwagę zasługuje wzornictwo tych niemieckich zegarków. Mianowicie, wszystkie posiadają retro stylistykę, co w pośredni sposób nawiązuje do czasów, w których popularnym środkiem transportu były sterowce. Wzornictwo vintage to nie wszystko, ponieważ na uznanie zasługuje precyzja montowanych w czasomierzach mechanizmów. W powyższym rankingu zegarków Zeppelin przedstawiamy najlepsze propozycje tego producenta.