Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych nożyczek do skórek

Wyspecjalizowane narzędzie, jakim są nożyczki do skórek, powinno posiadać kilka charakterystycznych cech. Pierwszą z nich jest cienkość ostrza, które pozwala na precyzyjne cięcie. Typowo dostosowane do wycinania skórek ostrza są lekko zakrzywione. Nożyczki te powinny dodatkowo odznaczać się dużą ostrością oraz naostrzeniem. Wysoka jakość tego produktu jest niezwykle istotna. Dzięki temu unikniesz skaleczenia oraz bólu, który jest powszechny przy stosowaniu nożyczek słabej jakości. Z tego powodu warto kupować je ze sprawdzonych źródeł. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają certyfikaty, które posiadają nożyczki. W przypadku tego typu narzędzi często jest to potwierdzenie, iż produkt może być sprzedawany na rynku europejskim. Z kolei o wysokiej jakości materiału, z którego zostały wykonane nożyczki do skórek, świadczą certyfikaty ISO. Oznacza to, że produkt wykonany jest z wysokiej klasy stali. Dzięki temu masz większą pewność, że nożyczki nie ulegną odkształceniom, które utrudnią użytkowanie. Przy doborze produktu warto również kierować się opiniami ze strony użytkowników. Nożyczki do skórek cieszące się dobrą opinią to dodatkowe potwierdzenie, że jakość produktu będzie zgodna z obietnicami ze strony producenta.

Nożyczki do skórek – RANKING

5. Staleks Pro Nożyczki Do Skórek Ss10/3 Smart 10 Type 3

Jakość tych nożyczek idzie w parze z ceną. Produkt ten skierowany jest do osób, które mają naprawdę wysokie oczekiwania. Dzięki temu, że są one wykonane ze stali nierdzewnej nożyczki, nie ulegną zniszczeniu przez długie lata. Stal ta jest twarda, a zarazem pozostaje ostra. Wykorzystanie tego narzędzia zapewnia pełnie precyzji podczas pracy oraz użytkowania w warunkach domowych. Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że ostrza nie tępieją. Możliwość częstej sterylizacji zapewni Ci pełnie bezpieczeństwa. Będziesz mógł używać ich również w salonach kosmetycznych, gdzie nożyczki będą wykorzystywane na dłoniach klientów.

4. DONEGAL NOŻYCZKI DO SKÓREK 9166

To nieco tańsza propozycja, idealnie do domowej pielęgnacji. Produkt charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości oraz odpowiednia ciężkość ostrza zapewnia pełnie komfortu użytkowania. Dodatkowym atutem jest odpowiedni materiał wykonania, którym jest stal nierdzewna. Przystępna cena sprawia, że tej wysokiej jakości produkt może być powszechnie wykorzystywany podczas pielęgnacji skórek. Właściwe wygięcie tych nożyczek do skórek sprawia, że ryzyko skaleczenia zminimalizowane jest do minimum.

3. Nożyczki do skórek ZWILLING® Classic Inox

To nieco droższa propozycja dla prawdziwych profesjonalistów. Przedmiot ten wykonany jest ze stali szlachetnej, co świadczy o niezwykle wysokiej klasy materiale. Inną zaletą produktu, która czyni te nożyczki do paznokci wyjątkowymi, są szlifowane ostrza. Produkt ten jest niezwykle odporny na korozje. Dzięki temu produkt ten przetrwa nawet w warunkach wysokiej wilgotności. Oprócz tego design jest minimalistyczny, a zarazem stylowy. Dzięki temu produkt będzie mógł być wykorzystywany przez pokolenia. Na nożyczkach firmy ZWILLING jest wygrawerowany symbol marki. Dzięki temu produkt ma jeszcze atrakcyjniejszy wygląd. Dodatkowo symbole na tego typu narzędziach świadczą o wysokiej jakości wykonaniu produktu. Wykonanie jest na wysokim poziomie, a produkt jest dodatkowo poręczny, co zapewnia przyjemność użytkowania.

2. Nożyczki do paznokci Avon 

To produkt, który zwróci uwagę osób, którym zależy na stylowych narzędziach. Nożyczki do skórek w kolorze różowego złota to przykuwające wzrok rozwiązanie. Oprócz niezwykłego designu produktu firmy AVON produkt jest niezwykle wygodny w użyciu. Uchwyty są wykonane wewnątrz z silikonu, dzięki czemu unikniesz odcisków na palcach nawet przy długim korzystaniu z narzędzia. Ostrza są wąskie, a zarazem mają kształt, co zapewnia precyzje cięcia. Dodatkowo praca jest jeszcze szybsza i bardziej bezproblemowa, dzięki odpowiedniemu naostrzeniu produktu. Produkt ten zapewni niezwykle profesjonalną pielęgnację skórek wokół paznokci w warunkach domowych. Nożyczki te są na tyle precyzyjne, że pozwolą bezproblemowo pozbyć się nawet najdrobniejszych skórek.

1. STALEKS PROFESJONALNE NOŻYCZKI DO SKÓREK SS-40/3

To profesjonalny produkt, który może być wykorzystywany zarówno przez amatorów manicure, jak i prawdziwych profesjonalistów w salonach. Dodatkową zaletą są sylikonowe uchwyty zapewniające komfort użytkownika, jak również dzięki różowej kolorystyce nadają walorów estetycznych produktowi. Dzięki wykorzystaniu niezwykle nowoczesnej technologii ostrza są niezwykle wąskie, a zarazem mocne. Dzięki temu cięcia przy użyciu tych nożyczek do skórek są jeszcze dokładniejsze. Sylikonowe elementy są całkowicie żaroodporne, dzięki czemu możesz przedmiot ten bez obaw wielokrotnie poddawać sterylizacji.